#1 2012-12-31 13:37:06

Podanie

Gość

Podanie

1. Imię, profka i lvl postaci głównej. - LelO lvl 0 profka Maestro + suby pod clan
2. J.w. ale dotyczy altów. - Ognio miotacz pod AQ
3. Poprzednie klany (i dlaczego odszedłeś/-aś). - jakiś rok temu prowadziłem własny klan, na którym serwerze niestety nie pamiętam, a tak to gram sam, lub  z kolegą, wyznaję zasadę "Pizgaj wszystko co sie rusza"
4. Dlaczego wybrałeś/-aś nasz klan. -  bo szukam fajnej zabawy, a grając samemu, takiej nie zaznam
5. Czego oczekujesz od ArtOfWar - dobrej zabawy
6. Twoje doświadczenie w l2. - uhuhuu szczerze to nie pamiętam który to był rok, ale zaczynałem jak c5 było najnowszą kroniką, jednak mimo iż tyle czasu gram to cały czas się czegoś uczę
7. Ile czasu dziennie spędzasz w grze. - to zależy ale 3h to minimum, przeważnie tak 5h
8. Jaki posiadasz ekwipunek na swoich postaciach. - póki co nic hah
9. Opowiedz o sobie (Tą część prosimy potraktować szczególnie uważnie, na tej podstawie wyselekcjonujemy kandydatów do rozmowy w grze, opowiadaj pełnymi zdaniami). - Tak więc zaczynajmy. Imie które otrzymałem od rodziców to Damian, dzisiaj mówią na mnie Damian aka piorun. Lat mam 19. Amatorsko zajmuję się nawijaniem. No i co tu jeszcze dodać ? Chyba nic.
10. Czy używasz TS-a. Żeby nie było niedomówień, TS jest obowiązkowy.  Tak używam

#2 2012-12-31 16:22:48

Lee

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 41
Punktów :   

Re: Podanie

Przyjęty. Załóż konto na forum.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballwordonline.pun.pl www.janskizabrze.pun.pl www.graniegedania.pun.pl www.fantazja.pun.pl www.nolajf.pun.pl