ArtOfWar

ArtOfWar


#1 2013-01-02 13:58:55

Heniek

Gość

Henio rekrut

1. Imię, profka i lvl postaci głównej.
2. J.w. ale dotyczy altów.
3. Poprzednie klany (i dlaczego odszedłeś/-aś).
4. Dlaczego wybrałeś/-aś nasz klan.
5. Czego oczekujesz od ArtOfWar
6. Twoje doświadczenie w l2.
7. Ile czasu dziennie spędzasz w grze.
8. Jaki posiadasz ekwipunek na swoich postaciach.
9. Opowiedz o sobie (Tą część prosimy potraktować szczególnie uważnie, na tej podstawie wyselekcjonujemy kandydatów do rozmowy w grze, opowiadaj pełnymi zdaniami).
10. Czy używasz TS-a. Żeby nie było niedomówień, TS jest obowiązkowy. 

Ad.1
Heniek
Profka - dopasuję się w zalezności od potrzeb klanu i czasu do gry ( wyjściowo może tank DA, ale wiem że to postac potrzebna i raczej mile widziany duzy online , ogarniam tez tyrka i dałbym rade He lub destro, długouchami i tymi no ... ciemnymi nie gram , tylko zielone i białe:)

Ad.3
Klany - różne (mimo braku pełnej biegłości w języku zdażały sie też anglojęzyczne : brazylijski, grecki, czeski, slowacki ), serwery liczne , spore przerwy w grze i nie Pamiętam juz ostatniej kroniki ("ostatnio" bawiłem sie jeszcze w augumentację to będzie chyba wyzej niz Inter)

Ad.4 opis w necie i znajomy chwalił.

Ad.5
Dobrej zabawy, licznych gang bangów , pekowania na spotach , psucia krwi innym ludkom po drugiej stronie monitora, a tak bardziej serio: grania bez cisnienia , ale jesli trzeba będzie to też pomocy przy ubiciu Rb-ka , albo jakiś mocno uprzykrzających życie typków czyt. klanów.

Ad.6
Grałem z dużymi przerwami od C3,C4,C5... w większości low rate , gdzie trzeba było większośc zdobyć samemu (spoil , craft , bufet) tudzież przy pomocy klanu , czasem wyżebrac

Ad.7
W zależności od zaangazowania członków i online'a serwera , oraz humorów 2 połówki co za tym idzie czasu do grania, myślę ze 3-4 godzinki po pracy.

Ad.8
Obecnie nie posiadam nic


Ad.9

Lubię ponarzekać na wszystko ,lat 25+, pracuję , miekszam z żoną , piję dużo, często przeklinam i szybko się denerwuję ( nie rzucam sprzetami i nie walę w klawiaturę , zdaża mi sie krzyknąć, nie mylic z darciem japy )

Ad.10
Ts-a posiadam ( ew. doinstaluje potrzebna wersję)-  mikrofon ze słuchawkami również.

#2 2013-01-02 15:40:30

Lee

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 41
Punktów :   

Re: Henio rekrut

Przyjęty. Rób Da. I załóż konto na forum.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl www.janskizabrze.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.graniegedania.pun.pl