ArtOfWar

ArtOfWar


#1 2013-01-07 11:25:10

Podanie - BreakingBad

Gość

Nie wiem o co chodzi

1. Imię, profka i lvl postaci głównej. Artur, nic i 0.
2. J.w. ale dotyczy altów. Nie ma
3. Poprzednie klany (i dlaczego odszedłeś/-aś). toyfactory,laylow,exille,exodus,BoyzInDaHood,quantiumbase,Trillex, BananaBoys.
4. Dlaczego wybrałeś/-aś nasz klan. Podobno ogarnięty, więc postanowiłem sprawdzić.
5. Czego oczekujesz od ArtOfWar Ogarnięcia, nie czegoś takiego jak w większości PL klanów, czyli brak tej organizacji, nie ustający płacz niektórych członków, i przyjmowanie dzieci do klanu.
6. Twoje doświadczenie w l2. Prawie 7 lat, bodajże od C2.
7. Ile czasu dziennie spędzasz w grze. Koło 6-7, ale jak potrzeba, to z dobrymi ludźmi można posiedzieć nawet i z 12-14 godzin.
8. Jaki posiadasz ekwipunek na swoich postaciach. Żaden
9. Opowiedz o sobie (Tą część prosimy potraktować szczególnie uważnie, na tej podstawie wyselekcjonujemy kandydatów do rozmowy w grze, opowiadaj pełnymi zdaniami). Nie wiem za bardzo co mam o sobie powiedzieć. We wszystkich klanach, w których grałem, robiłem wszystko co mogłem, aby grało się najprzyjemniej, pomagałem innym itp, itd. Ważna tutaj jest moja propozycja do Was, jeżeli zostałbym przyjęty - mianowicie mógłbym zrobić nowe forum klanowy, na innym systemie (SMF) z nowym, własnym stylem. Jeżeli wyrazicie chęć przyjęcia mnie, mógłbym takowe zrobić.
10. Czy używasz TS-a. Żeby nie było niedomówień, TS jest obowiązkowy.  Oczywiście, że używam, a nawet więcej - mam własny serwer do team speak'a, z 50-slotami, jeżeli bylibyście chętni, mógłbym użyczyć go dla klanu.

Czytać i mówić czy chcecie iść w tę stronę z nowym forum i stylem, jak tak - dajcie znać tutaj albo gadu - 1906889

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demetri-forum.pun.pl www.tminfo.pun.pl www.spoleczniak.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.ruthles.pun.pl