#1 2012-12-22 18:05:55

Szajni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-22
Posty: 2
Punktów :   

Shiny - rekrutacja

1. Imię, profka i lvl postaci głównej. - Shiny (może coś innego) lvl 0 profka dowolna, więc zobaczymy.
2. J.w. ale dotyczy altów. Brak
3. Poprzednie klany (i dlaczego odszedłeś/-aś). http://forum.lineage2.com.pl/index.php/ … 245.0.html Ostatnio grałem z Rickiem na l2sublimity. Robiliśmy lekki wymiot tam. Ja na BP
4. Dlaczego wybrałeś/-aś nasz klan. Bo idzie na mid, a ja nie mam czasu grać 20 godzin dziennie
5. Czego oczekujesz od ArtOfWar DObrej zabawy
6. Twoje doświadczenie w l2. Od 2006 z przerwami, ale ciągle się czegoś uczę ^^
7. Ile czasu dziennie spędzasz w grze. Kilka godzin
8. Jaki posiadasz ekwipunek na swoich postaciach. Dają na start no grade, więc taki będę miał.
9. Opowiedz o sobie (Tą część prosimy potraktować szczególnie uważnie, na tej podstawie wyselekcjonujemy kandydatów do rozmowy w grze, opowiadaj pełnymi zdaniami). Szczerze nienawidzę tego w podaniach ^^ Mam ponad 20 lat, stałą pracę i żyje mi się dobrze. Lubię kaszkę. Nie mam przyjaciół ani psa. Czytam książki, słucham muzyki i oglądam dziwne filmy. Generalnie to haj lajf bejbi.
10. Czy używasz TS-a. Żeby nie było niedomówień, TS jest obowiązkowy.  Bez TS-a nie wchodzę do gry.

Offline

#2 2012-12-22 18:08:46

Lee

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 41
Punktów :   

Re: Shiny - rekrutacja

Przyjęty.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.dragonballwordonline.pun.pl www.graniegedania.pun.pl www.fantazja.pun.pl